Spotkanie żeglarskie „Ustka 2015”

Drodzy Przyjaciele,Zjazd 1

Tak już jest, że co pewien czas żeglarze muszą się spotkać, żeby omówić parę spraw, wspomnieć byłe rejsy i pomyśleć o następnym sezonie. Nie ma lepszej okazji, aby na chwilę oderwać się od naszych codziennych obowiązków i poświęcić czas starym druhom. Poza tym należy kultywować tradycję. Ta jest zupełnie młoda, zainicjowana dwa lata temu przez Marka, niech trwa. Zabieramy żony i mężów, dlatego nikt nie podpadnie, zacieśnimy więzy i podtrzymamy stosunki.

Już dzisiaj zarezerwujcie czas wolny 28 i 29 listopada 2015. Wiem, że chcielibyście się spotkać w najbliższy weekend ale wytrwajcie proszę te dwa miesiące. Ponieważ dla większości z Was będzie to impreza wyjazdowa, dlatego spotykamy się w sobotę i zostajemy do niedzieli, aby jeszcze raz, przy śniadaniu nacieszyć się swoją obecnością.

Zatem zapraszamy  🙂    Chcielibyśmy aby spotkanie było spontaniczne i swobodne, może nawet żeby wymknęło się spod kontroli. Paradoksalnie to jest plan, żeby jednak nie zdominował nas chaos, mamy na wszelki wypadek program imprezy:    Spotykamy się w sobotę 28.11.2015 o godzinie 17.00 w Ustce. Tawerna Portowa jest przy basenie portowym.

W programie:

  • Powitanie,
  • Toasty,
  • Tańce,
  • Kluby dyskusyjne
  • Prezentacje Waszych zdjęć (prośba aby każdy przywiózł nie więcej niż 10 zdjęć i spośród nich wybrał 3 które wezmą udział w konkursie na najlepszą fotę imprezy) Będzie to również materiał, który chcielibyśmy wykorzystać na potrzeby strony internetowej Hetmana).
  • Prezentacja strony Klub Morski Hetman.
  • Zebranie propozycji dalszych rejsów

W ciągu trwania spotkania będzie nam przygrywał Janusz, nie znacie go jeszcze, ale na pewno zapamiętacie.  Nocleg w Willi Gold Ustka, ul. Beniowskiego 7. Koje 2,3,4,6 osobowe z kingstonem.  Wszelkie pytania i rezerwacje noclegów należy kierować do Pawła M.

Z żeglarskim pozdrowieniem.     Paweł & Piotr